ترخیص کالا از گمرک غرب تهران :: مطالب جالب با لینک منبع

ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

ترخیص کالا از گمرک غرب تهران به وسیله برترین ترخیص کار تهران

گمرک غرب تهران در منطقه 21 تهران و در کیلومتر 10 جاده قدیم تهران کرج  واقع شده است. در این گمرک فعالیت هایی همچون واردات قطعی، صادرات قطعی، ورود موقت، خروج موقت، ترانزیت خارجی مبدا، کارنه مبدا و مقصد و گمرک قضایی صورت می گیرد. اما گمرک غرب تهران فاقد کارنه عبوری، امور مسافری، کابوتاژ، گمرک ملوانی، مرزنشینان و امانات پستی می باشد.

ترخیص کار تهران ترخیص کارا

خدمات ترخیص کالا از گمرک غرب تهران توسط شرکت ترخیص کارا ارائه می شود. شرکت ترخیص کارا به عنوان یک شرکت بازرگانی و شرکت ترخیص کالا در گمرک غرب تهران کارگزاران گمرکی و ترخیص کاران حرفه ای بهره مند است و در کم ترین زمان می تواند کالاهای وارداتی و صادراتی را ترخیص نماید.

[caption id="attachment_1334" align="aligncenter" width="992"]ترخیص کالا از گمرک غرب تهران , ترخیص از گمرک غرب تهران ترخیص کالا از گمرک غرب تهران , ترخیص از گمرک غرب تهران[/caption]

آمار ترخیص از گمرک غرب تهران

طبق آمار رسمی ارائه شده از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران و با توجه به بررسی ها و تحلیل های شرکت ترخیص کارا می توان این گونه بیان کرد که در سال 1395 واردات و ترخیص از گمرک غرب تهران  از لحاظ وزنی بیش از 201 هزار تن و از لحاظ ارزش دلاری بیش از یک میلیارد و 400 میلیون بوده است. در نتیجه سهم ارزشی گمرک غرب تهران در این سال نسبت به کل واردات معادل 2.16 درصد و سهم وزنی آن 0.6 درصد می باشد.

شرکت های بازرگانی صادرات و واردات بسیار زیادی کالاهای خود را توسط بهترین ترخیص کار تهران در گمرک غرب تهران ترخیص می نمایند. و واردات به گمرک غرب تهران از کشورهای مختلف صورت می پذیرد به گونه ای که در سال 1395 بیش ترین سهم وزنی ترخیص از گمرک غرب تهران 28 درصد متعلق به واردات از ترکیه معادل 56 هزار تن بوده است. بعد از ترکیه بیش ترین سهم وزنی 14 درصد است که متعلق به خرید از چین واردات از چین معادل 28 هزار تن و پس از آن بیش ترین سهم وزنی 13 درصد است که متعلق به واردات از فرانسه معادل 26 هزار تن می باشد و واردات از آلمان  به گمرک غرب تهران با سهم وزنی هشت درصد معادل 16 هزار تن و واردات از رومانی نیز یه سهم وزنی هشت درصد و 15 هزار تن می باشد و 29% مابقی واردات و ترخیص از گمرک غرب تهران متعلق به سایر کشورها می باشد.

از لحاظ ارزش دلاری نیز می توان چنین بیان کرد که بیش ترین سهم ارزش واردات و ترخیص کالا از گمرک غرب تهران 26 درصد و متعلق به واردات از فرانسه که معادل 298 هزار دلار  و پس از آن 16 درصد متعلق به  واردات از رومانی معادل 178 هزار دلار و سپس 13 درصد متعلق به واردات کالا از ترکیه معادل 147 هزار دلار و 11 درصد متعلق به واردات از آلمان معادل 123 هزار دلار می باشد و واردات کالا از چین هشت درصد سهم ارزشی معادل 96 هزار دلار را به خود اختصاص داده است و 26 درصد مابقی واردات و ترخیص کالا از گمرک غرب تهران از سایر کشورهای جهان می باشد.

نویسنده : ترخیص کارا بازدید : 11 تاريخ : چهارشنبه 6 تير 1397 ساعت: 12:53
برچسب‌ها :

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :