11 روش ایجاد محتوا برای کسب اعتبار در فضای وب

تعرفه تبلیغات در سایت

طرحی سایت در مشهد
به حقیقت خواسته اشخاص از داشتن اعتبار در فضای وب چه میباشد ؟ آیا این اعتبار در فضای وب شاید , که بازاریابان و صاحبان کسب و فعالیت به‌دنبال این اعتبار در فضای وب میباشند و با رقبای خویش در کسب اعتبار فراتر به رقابت می‌پردازند ؟ و با رعایت چه نکاتی میتوان این اعتبار را در فضای وب بدست آورد و ارتقا
 بخشید ؟ 

داشتن اعتبار در فضای وب به این مفهوم است که شما خیر فقط در فضای وب در قضیه خاص پیشرو و مالک لحاظ میباشید بلکه شما تکثیر دهنده ی آن زمینه خاص فی مابین یوزرها آنلاین خواهید بود . علتی هم که سبب میگردد موسسه ها گوناگون به رقابت در این سو بپردازند این است که موتورهای کاوش و مشتریان فعلی این مسئله را تشخیص دهند و در سود مشتریان تازه و درآمد بیشتر از این نحوه بدست آورند . 

یکی بی آلایش ترین منش ها برای ساخت اعتبار در فضای وب ساخت محتوا خواهد بود ولی در ایجاد محتوا بایستی به مواقعی دقت نمود . 

article _ image _ one _ 8 . jpg 
۱ ) محتوا با جنبه ی آگهی تولید فرمائید . 

یک روش زیاد خوب برای ساخت اعتبار این است که محتوا را با انگیزه یادگرفتن به اشخاص تولید فرمایید . زمانی که اشخاص از یادگرفتن های شما استفاده کردند و به سود ی دلخواه رسیدند مجددا به سایت شما بر خواهند گشت و این قضیه برای حالت اعتبار شما در موتورهای کاوش موءثر خواهد بود . 

۲ ) محتوای ویژه تولید نمائید . 

کارایی فرمایید در مواقعی ساخت محتوا نمایید که خویش در آن مورد دارنده دانش کافی می باشید . صحت دارد که مخاطبان شما کاهش پیدا خواهند کرد البته به‌تدریج اعتبار و مخاطبان شما در آن مورد ی خاص ارتقاء یافته و در آتی می‌توانید مورد های بیشتری را زیر پوشش قرار دهید . 

۳ ) در باب اتفاق ها کسب و فعالیت خویش آپ دیت باشید و مقاله بنویسید . 

عملکرد فرمائید راجع به وقایعی که در صنعت مرتبط با کسب و فعالیت شما حادثه می افتد آپ دیت باشید و در این جهت مقاله بنویسید و این مسئله را به یاد داشته باشید که موتورهای کاوش به آن مدل از ساخت کنندگان محتوا بهای بیشتری می دهند که قسمتی از اولی اشخاصی باشند که به نشر خبر ها و اتفاق ها می‌پردازند . 

۴ ) به لهجه معمولی بنویسید . 

عملکرد فرمایید محتوا را به لهجه معمولی و قابل فهم و شعور بنویسید . در صورت تکثیر مطالب غیر قابل درک شاید مخاطبان خویش را از دست بدهید . 

۵ ) مثال های کاری را آگهی نمایید . 

از مشتریان خویش در ساخت محتوا امداد بخواهید به این مضمون‌ که اقداماتی را که برای رفع ایراد آن‌ها انجام داده اید به اطلاع بقیه افراد برسانید . 

۶ ) همایش ها , کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی ترتیب دهید . 

احتمال دارد همگی ی مشتریان شما از طریق های آگهی یکسان , استقبال نکنند و آگهی از روش شنیدن را به تلاوت ترجیح دهند پس عملکرد نمایید روش های آگهی در قالب همایش , کنفرانس و یا این که کارگاه های آموزشی را هم در فرمان فعالیت قرار دهید . 

۷ ) محتوای بیش تر هم بنویسید . 

علاوه بر مطالبی که در بلاگ و شبکه های عمومی منتشر میکنید تلاش فرمایید مطالب بیش تر نظیر نوشتن یک کتاب الکترونیکی , راهنما های استفاده و مواقعی ازاین دسته را هم مورد علاقه قرار دهید . زیرا این نوع از محتوا امکان دانلود به وسیله یوزرها و اشتراک گذاری در شبکه‌های‌عمومی را خواهد داشت . 

۸ ) در وب لاگ های دیگر هم تحت عنوان میهمان مقاله بنویسید . 

با این عمل شما خویش را به مخاطبان تازه معرفی می‌کنید و پیوند های بازگشتی به تارنما خویش را ارتقا می دهید و اعتبار خویش را فی مابین خواننده‌گان مقاله ها اینترنتی ارتقاء می دهید . 

۹ ) لینک و پیوند های بازگشتی به سایت خویش را ارتقاء دهید . 

به خواسته کسب اعتبار همت فرمائید تا جایی که میتوانید در وبسایت های دارای اعتبار لینک و پیوند بازگشتی به وبسایت خویش داشته باشید . به‌این مفهوم که در‌حالتی که مطالب گران بها منتشر نمایید تارنما های دیگر , لینک و پیوند مطالب تارنما شما‌را در سایت خویش قرار می دهند و بنابراین درجه تارنما شما در موتورهای کاوش ارتقا خواهد یافت . 

۱۰ ) در رسانه های اجتماعی فعال باشید . 

یوزرها از راه‌های گوناگون از مطالب تارنما شما آگاه می گردند . بعضا به سایت شما مراجعه می نمایند , بعضا در خبر نامه سایت شما عضو میشوند و برخی هم از روش رسانه های اجتماعی به محتوای تولید شده به وسیله شما دسترسی پیدا می نمایند . پس عملکرد فرمایید در مشاجره های مرتبط با موضوعات بیان شده در شبکه های مردمی مورد‌علاقه یوزرها سایت خویش کمپانی نمائید و راجع‌به استفاده از شبکه های عمومی کار حتمی را داشته باشید . 

۱۱ ) یک منبع دارای اعتبار در تولید محتوا باشید . 

کارایی فرمایید در ساخت محتوا از استفاده از مطالب غیر حتمی و تبلیغات تولیدها وخدمات شرکتهای دیگر بپرهیزید و تمرکز 

نویسنده : ترخیص کارا بازدید : 6 تاريخ : سه شنبه 22 اسفند 1396 ساعت: 16:07
برچسب‌ها :